Polscy producenci w programie Match Me! 2023

Polski Instytut Sztuki Filmowej zgłosił trójkę producentów – Annę Weredę (firma Autograf), Justynę Kluczewską (Raban Film Studio) oraz Jarosława Ciesielskiego (Forma Production), którzy w Locarno wezmą w programie Match Me! i odbędą szereg spotkań związanych z pracą nad projektem pełnometrażowego filmu w fazie developmentu. Udział w Match Me! to dla producentów okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

Program, który odbędzie się podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Locarno w dniach 4-6 sierpnia br. – dedykowany jest młodym producentom.

Będą oni mieli możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu (fabuła, dokument, animacja, film eksperymentalny) w fazie developmentu.

Polski Instytut Sztuki Filmowej już kolejny raz jest partnerem wydarzenia, a przedstawiciel Instytutu będzie obecny na miejscu i dostępny do spotkań.

W tegorocznej edycji Match Me! weźmie udział 31 producentów z 12 krajów z całego świata, takich jak: Dominikana, Estonia, Francja, Niemcy, Izrael, Włochy, Litwa, Łotwa, Polska, Portugalia, Hiszpania oraz Tajwan.

źródło: PISF

Nasi partnerzy


Top