fot. KIPA

Ruszyła sprzedaż „Kompendium Produkcji Filmu Fabularnego”

5 lipca br., jako pierwszy, ukazał się IV tom cyklu zatytułowany „Prawo autorskie: zagadnienia praktyczne” autorstwa Michała J. Zabłockiego. Pozostałe tomy, napisane przez Kamila Przełęckiego (I i II) oraz Martę Nowakowską (III), są obecnie aktualizowane w związku ze zmianami na rynku kinematografii wywołanymi pandemią i ukażą się w kolejnych miesiącach.

„Kompendium Produkcji Filmu Fabularnego” obejmuje wszystkie ważne elementy procesu tworzenia filmów. Na cykl wydawniczy składa się zestaw publikacji tworzonych przez praktyków i wykładowców szkół filmowych, autorów programów nauczania na kierunkach produkcji filmowej.

IV tom cyklu dedykowany jest kandydatom na studentów i studentom szkół filmowych, ale także młodym producentom i kierownikom produkcji oraz twórcom filmów fabularnych.

Doświadczenia największych instytucji filmowych i firm producenckich w połączeniu z praktyczną wiedzą osób odpowiedzialnych za konkretne produkcje i/lub etapy kształcenia w szkołach filmowych dały projekt zawierający kompleksową wiedzę na temat produkcji – od procesów organizacyjnych i finansowych (kompletny program nauczania na kierunkach produkcji), poprzez dystrybucję i prawo autorskie, po kodeks praw i obowiązków członków ekipy filmowej. Całość uzupełnia publikacja odnosząca się do podobnych aspektów, ale w kontekście fabularnego filmu krótkometrażowego.

„Kompendium Produkcji Filmu Fabularnego” jest rekomendowane przez KIPA.

Trwa sprzedaż przedpremierowa:
– dla członków KIPA to cena 44,99 zł
– dla firm z poza KIPA to cena 49,99 zł

Zakupu można dokonać w siedzibie KIPA (ul. Chełmska 21 bud. 28c) płacąc gotówką lub przepłacając środki na konto KIPA (561050 1025 1000 0090 3119 2132 w tytule przelewu wpisując: Książka „Prawo Autorskie”, Imię i nazwisko / nazwa firmy).

 

źródło: PISF, KIPA

 

Nasi partnerzy


Top