Ogłoszono nominacje do Telekamer

Redakcja tygodnika „Tele Tydzień” ogłosiła po raz 22. nominacje do nagród Telekamery! W tym roku dodano kategorię, która doceniać będzie seriale przeznaczone na rynek internetowy.

W nowej kategorii nominacje zdobyły m.in. pierwsza polska produkcja Netflixa „1983”, polska realizacja HBO GO „Ślepnąc od świateł”, produkcja Showmax „Rojst” czy trzeci sezon serialu Amazon „Człowiek z wysokiego zamku”.

Swoje głosy oddawać można do 7 lutego 2019 roku za pomocą SMS-ów oraz nowej strony internetowej www.telekamery.pl.  Przyznane zostaną także tytuły Człowiek Roku i Produkcja Roku.

Wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 25 lutego 2019 roku.

W tym roku redakcja Tele Tygodnia powołała specjalną Kapitułę, której przypadnie w udziale zaszczytna rola przyznania wyróżnień w dwóch ważnych kategoriach: Człowiek Roku oraz Produkcja Roku.

Z ustaleń portalu Wirtualne Media wynika, że po raz kolejny żadna ze stacji telewizyjnych nie zdecydowała się na transmisję rozdania gali nagród. Choć przez laty impreza była sporym wydarzeniem w świecie mediów i show biznesu, od 2 lat widzowie mogą oglądać jedynie materiały wideo oraz zdjęcia zamieszczane w mediach społecznościowych. Według Wirtualnych Mediów w 2019 roku – po raz trzeci – transmisji z gali nie zobaczymy w telewizji.

Pełna lista nominacji na stronie: https://telekamery.pl/

źródło: gazeta.pl

Nasi partnerzy


Top