Jeszcze można zapisać się na Forum Kreatywności, ale wolnych miejsc jest coraz mniej!

Daj nam znać, że weźmiesz udział w Forum – zarejestruj się na stronie wydarzenia: https://forumkreatywnosci.pl/ Przypomnimy Ci o naszym kreatywnym spotkaniu, kontaktując się z Tobą drogą mailową przed wydarzeniem. Jeśli pracujesz w jakiejś instytucji, firmie, organizacji, podaj jej nazwę i stanowisko, jakie zajmujesz.

Udział w Forum Kreatywności, to możliwość odkrycia sposobów finansowania swojej twórczości, żeby zamienić hobby w profesję.

Otwórz drzwi do świata, w którym dowiesz się, jak zamienić swoją pasję w profesjonalny zawód i jak zdobyć finanse, aby Twoje marzenia stały się Twoją codziennością zapewniając Ci godne życie. Nie może Cię z nami zabraknąć!

 

Stowarzyszenie Kreatywna Polska informuje, że Państwa dane osobowe są zbierane przez SKP w celach: organizacji Forum, podejmowania działań w ramach realizacji projektu pt. „Forum Kreatywności – finansowanie sektorów kultury i kreatywnych w Polsce. Szanse i zagrożenia” w Programie „Rozwój Sektorów Kreatywnych”, redagowania i publikacji prac naukowych, procesów formalno-prawnych dotyczących funkcjonowania SKP, statystycznych. Dane te są przeznaczone wyłącznie dla SKP lub podmiotów z nim współpracujących. Na zasadach przewidzianych w ustawie o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych oraz wprowadzania zmian. Zbieranie Pani/Pana danych odbywa się na zasadzie pełnej dobrowolności. Zgodę może Pani/Pan w dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

 

Nasi partnerzy


Top