fot. Getty Images

Jan Komasa podbija Hollywood

Jan Komasa, który ma na swoim koncie nominację do Oscara za film „Boże Ciało”, przygotowuje się do nowej produkcji, którą zrealizuje w Hollywood. „Anniversary” – bo taki tytuł nosić ma film Jana Komasy –  ma być horrorem, a w obsadzie mają pojawić się znane, amerykańskie gwiazdy.

Jak donosi magazyn „The Hollywood Reporter”, w filmie Jana Komasy zagrają: Diane Lane, Kyle Chandler, Madeline Brewer, Zoey Deutch, Phoebe Dynevor i Daryl McCormack.

Pierwsze wzmianki o planowanym filmie pojawiły się już w 2020 roku. Wtedy pisano, że ma być to „dramat o społecznej apokalipsie”. Sam Komasa mówił wtedy: „Pracuję  nad intymnym projektem o moim największym osobistym koszmarze.  Opowiadać będzie o grupie kochających się ludzi, którzy stawią czoła   niszczącej i nieuniknionej sile… społecznemu wirusowi”.

Po kilku latach, projekt jest coraz bliżej realizacji, właśnie ogłoszono nazwiska aktorów i aktorek, które pojawią się w filmie polskiego reżysera.

„Anniversary” jest zapowiadany jako „prowokacyjny” thriller o bardzo zżytej rodzinie, która jest mocno rozdarta, gdy nowy ruch pod nazwą „The Change” ogarnia cały kraj. Scenariusz filmu „Anniversary” napisała Lori Rosene-Gambino według pomysłu, który stworzyła wraz z Janem Komasą.

Dystopijna wizja Jana Komasy jest w filmie „Anniversary” zarówno dyskusyjna, jak i realistyczna. Akcja filmu rozgrywa się w czasach zbliżonych naszym czasom i nic nie jest w stanie powstrzymać tego, co nadchodzi – mówią producenci filmu.

źródło: „The Hollywood Reporter”

Nasi partnerzy


Top