Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Filmy na molo, na Krupówkach i w Giżycku – Visa Kino Letnie już działa!
materiały prasowe materiały prasowe
data 10 lipiec 2017 dział Serwis informacji

Filmy na molo, na Krupówkach i w Giżycku – Visa Kino Letnie już działa! Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Festiwal Visa Kino Letnie w wakacje przyciąga tłumy widzów. W tym roku, już po raz dziesiąty, dociera w miejsca wypoczynku Polaków, w góry, nad morze i na Mazury. Festiwal rozpoczął się 1 lipca, potrwa do 31 sierpnia.W Zakopanem projekcje odbywają się na Kulturalnym Placu Niepodległości, tuż obok Krupówek, na Mazurach w Giżycku w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, w Sopocie filmy dostępne są na molo (wstęp jest płatny). 

Jak co roku, każdy tydzień festiwalu  podzielony jest na dni tematyczne. W repertuarze Kina Letniego znajdują się wybitne Oskarowe produkcje i nagradzane na europejskich festiwalach, kino artystyczne. Nie zabraknie także filmów polskich.Festiwal Visa Kino Letnie Sopot – Zakopane to, poza kinem plenerowym, mnóstwo dodatkowych atrakcji. Przez całe wakacje widzowie będą głosować w Plebiscycie Publiczności na najlepszy film festiwalu i wygrywać atrakcyjne nagrody. Na wszystkich miłośników kina czekają też dodatkowe niespodzianki w ciągu dnia. W Zakopanem funkcjonować będzie miasteczko filmowe na Kulturalnym Placu Niepodległości, w Sopocie kawiarnia festiwalowa na molo, przy słynnej fontannie, a w Giżycku centrum festiwalowe w nowo otwartym kinie „Nowa Fala”. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. W Sopocie obowiązuje jedynie bilet na molo.

Repertuar dostępny jest tutaj: https://kino.visa.pl/

Żródło: https://kino.visa.pl/

 

Czytany 512 razy

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych Stowarzyszenie Filmowców Polskich Polska Izba Książki Legalna Kultura Stowarzyszenie Autorów i Wydawców Copyright Polska

Jesteś tutaj: Start Dla ciekawych Serwis informacji Serwis informacji Filmy na molo, na Krupówkach i w Giżycku – Visa Kino Letnie już działa!